Новини політики. 28 січня. Доповідач ПАРЄ Маріетта де Пурбе-Лундін впевнена, що представники влади в Україні прислухаються до рекомендацій, закріплених в резолюції Асамблеї.

ПАРЄ, Європа
Україна повинна виконати всі свої зобов'язання при вступі до Ради Європи

«Україна повинна виконати всі свої зобов’язання при вступі до Ради Європи. Зате до цих пір багато які з них невиконані. Можна сказати, що терпіння Ради Європи вичерпується», – сказала вона.

«Українська система правосуддя досі зберігає безліч недоліків і найкраще їх демонструє справа Юлії Тимошенко. Хоча ці недоліки негативно впливають не тільки на неї. Тому необхідно ще багато чого змінити”, – уточнила доповідач ПАРЄ.

Нагадаємо, 26 січня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла Резолюцію «Функціонування демократичних інститутів в Україні», в якій не виключається введення санкцій проти режиму президента Віктора Януковича за недотримання владою України основних демократичних принципів і верховенства права.

Крім того, ПАРЄ закликала президента Віктора Януковича розглянути всі можливі засоби, щоб звільнити екс-прем’єра Юлію Тимошенко та інших членів колишнього уряду, а також дозволити їм брати участь в майбутніх парламентських виборах.

У свою чергу в Міністерстві закордонних справ України вважають, що прийнята резолюція допоможе зміцненню демократії в країні.

Вчора, 27 січня, радник президента Ганна Герман запевнила, що Україна обов’язково прислухається до рекомендацій ПАРЄ і буде їх виконувати у міру можливостей.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.