Новини України. 17 січня. Донецьким школярам порекомендували не відвідувати школу у погану погоду.

Донецьким школярам порекомендували не відвідувати школу у погану погоду

Жителі міста незадоволені призупиненням занять.

У Донецьку у зв’язку з низькою температурою повітря учням 1-4 класів за бажанням батьків дозволено не відвідувати шкільні заняття.

У міському управлінні освіти відзначили, що «у зв’язку з низькою температурою повітря і сильним поривчастим вітром прийнято рішення дозволити учням 1-4 класів не відвідувати заняття за бажанням батьків з 27.01.2012 р. до особливого розпорядження. Для тих учнів 1-4 класів, які будуть відвідувати навчальні заклади, уроки будуть проводитися у звичайному режимі».

Вчора міськрада поширила інформацію про те, що відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 №63, тимчасове призупинення занять можливо: в 1-4 класах при зниженні температури повітря до — 20°С, швидкості вітру більше 5 м/с і підвищенні вологості більше 80%; у 5-12 класах при зниженні температури повітря до — 24°С.

Призупинення занять у зв’язку з низькою температурою повітря не завжди знаходить розуміння у жителів міста. Значній частині батьків немає з ким залишити дітей на час уроків. Наприклад, майже 12 тисяч дітей залишаються у школах займатися у групах продовженого дня. Рішення про тимчасове припинення занять буде прийматися Донецькою міською радою і міською санітарно-епідеміологічною станцією з урахуванням усіх існуючих факторів.

За матеріалами  ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.