Новини України. 10 січня. Ув’язнених Качанівської виправної колонії в Харкові, куди напередодні Нового року перевели екс-прем’єра Юлію Тимошенко, перевіряють психологи.

Ув'язнені не звикли сидіти із VIP-персонами

Фахівці мають з’ясувати, як відреагували інші арештантки на прибуття VIP-ув’язненої.

“Фахівці оцінюють мікроклімат. Жодних хвилювань і негативу немає”, – запевнило джерело. За його словами, 10 днів, проведених Тимошенко в колонії, стали справжнім випробуванням для її співробітників через небачений досі інтерес з боку ЗМІ, політиків і прокуратури. Представники прокуратури бувають в колонії мало не щодня – перевіряють документи тих, хто відвідує Тимошенко, і присутніх при огляді передач.

“Люди втомилися від такої підвищеної уваги. Адже у них не одна Тимошенко, в колонії утримуються ще 1009 людей. Зарплати у співробітників невеликі, як би не почався відтік кадрів”, – попередив працівник пенітенціарної служби. Поки що Тимошенко перебуває в колонії на особливому положенні. У неї статус підслідної, тому вона мешкає окремо від інших засуджених, може носити свій одяг, а не загальну для всіх форму – синій халат і косинку – і не працює.

Як раніше повідомили в Державній пенітенціарній службі, Тимошенко утримується в камері “європейського стандарту” загальною площею 37,5 квадратних метрів, житловою – 31 кв. метр. У камері окремий санвузол – унітаз, біде, умивальник і душова кабінка.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.