Новини політики. 1 січня. До широкого протестного руху в Україні, як завжди, не готова лише влада, яка хронічно не розуміє, як діяти в таких умовах, і, на жаль, політична опозиційна еліта.

Зараз ситуація дозріла для широкого протестного руху - Безсмертний

Так вважає депутат ВР 2-5 скликань, колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний.

«Зараз ситуація дозріла для широкого протестного руху, і поява невеликого приводу (незначного чергового конфлікту) призведе протестний механізм у дію. Що це може бути? Та що завгодно… Хоч конфлікт з кондуктором в тролейбусі… Можна очікувати, що влада під соусом наведення порядку під час Євро-2012 всіляко обмежуватиме протести. Не виключаю, що саме це і може довести людей до межі терпіння», – сказав він у коментарі ZN.UA.

При неготовності влади і політичної опозиційної еліти протести сегментуються, і спецслужби каталізують їх в соціальне русло з економічними вимогами, що ще більше розкручує протестні настрої.

«У такій ситуації чим раніше відбувається зміна влади, тим спокійніше пройде протистояння (якщо можна вжити слово “спокійніше”). Протестам неможливо запобігти, вони будуть. Думаю, що очолити й організувати їх повинна опозиція, інакше ні протестувальники не отримають бажаного результату, ні влада не схаменеться», – підкреслив Безсмертний.

«Чи втримається за таких умовах при владі Віктор Янукович? Парадокс ситуації в тому, що наскільки доля Юлії Тимошенко залежить від Віктора Януковича, настільки ж доля Януковича залежить від Тимошенко. Вже зараз можна говорити, що в країні є два головні ув’язнених: Юлія Тимошенко – в’язень Лук’янівського СІЗО, Віктор Янукович – в’язень Межигір’я. Складно спрогнозувати хід подій. Однак очевидно, що симпатії людей явно на боці Тимошенко. Верхівка Партії регіонів і владні мужі так і не зрозуміли, що час дуже швидкоплинний і грає він проти влади, і грає він на руку Тимошенко. Як то кажуть, «і нема на то ради»», – констатував Безсмертний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.