Новини України. 19 січня. Лікарі швидкої допомоги викликані повторно до Печерського районного суду до екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка для того, щоб судове засідання було продовжено.

Ірина Луценко: лікарі «швидкої» підтвердили діагноз панкреатит

Про це журналістам заявила дружина екс-міністра Ірина Луценко. При цьому пані Луценко зазначила, що друга «швидка» потрібна, щоб засвідчити, що її чоловік може продовжити засідання.

Вона повідомила, що останні два тижні у Луценка дуже поганий стан здоров’я. «До нього викликали лікаря, і робили на портативному апараті обстеження черевної порожнини. Поставили діагноз – загострення хронічного панкреатиту, збільшена підшлункова, вона більше норми на 15%, збільшена печінка. Це продовження тієї ситуації, про яку ми розповідали. У нього підозра на цироз печінки, портальна гіпертензія. І на тлі того, що печінка не функціонує, загострилася підшлункова», – розповіла Ірина Луценко.

Незважаючи на це, підкреслила вона, суд щодня слухає справу. «Він повинен шість разів харчуватися, приймати медикаменти. Цього не робиться, ми працюємо практично без обіду. Вчора йому кололи знеболювальне. Фактично, для того, щоб сьогодні він сюди приїхав, його обкололі вчора ввечері, щоб він міг спокійно переспати ніч і приїхати. Уже сюди викликали вранці «швидку», конвой викликав», – додала дружина екс-міністра.

За її словами, лікарі «швидкої» підтвердили діагноз панкреатит.

«Я думаю, що друга «швидка»- для того робиться, щоб зафіксувати і засвідчити суду – Луценко може стояти, говорити. І щоб продовжити слухання. А як він себе відчуває, і які в нього болі – тільки Господь знає», – сказала вона.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.