Новини здоров’я. 15 січня. Пресинг на роботі – досить поширене явище, яке порушує загальноприйняті норми і взаємоповаги працівника і роботодавця.

Дослідників цікавили такі негативні емоції, як гнів, деморалізація, страх і тривожність

Крім цього, агресивна чи зневажлива поведінка начальства показує його неповагу до всіх співробітників. І, хоча перші почуття, які ми відчуваємо, спостерігаючи приниження колеги, це співчуття до нього, подібна ситуація також впливає на наші власні емоції.

Згідно з результатами нового дослідження, подібні дії викликають у працівників негативні емоції, особливо, якщо репресії застосовуються до представника однієї з ним статі.

Учені з університету Айови, США, розглядали відносини між емоціями працівників і ставленням начальства до їхніх колег. У ході дослідження вони опитували 453 офіціанта про ставлення начальства до своїх підлеглих і їхні почуття з цього приводу.

Особливо дослідників цікавили такі негативні емоції, як гнів, деморалізація, страх і тривожність. Як показав аналіз відповідей, жінки відчувають більш сильні емоції, коли бачать приниження своїх подруг по роботі, ніж чоловіки. Особливо сильною жіночою емоцією була деморалізація.

Також, чоловіки, що спостерігали за поганим поводженням зі своїми колегами, відчували більше страху, тривоги і гніву, якщо при них принижували інших чоловіків. Цікаво, що чоловіки при цьому не відчувають деморалізації.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.