Новини світу. 18 січня. Захисники тварин змогли врятувати 10 з 40 дельфінів, які викинулися на берег в затоці Кейп-Код на північному сході США.

У деяких дельфінів були численні пошкодження

“У п’ятницю ми (відділення IFAW в Кейп Код – ред.) Отримали повідомлення про те, що 37-40 дельфінів викинулися на пляж затоки Кейп-Код. Багато з них вже були мертві, до деяких просто не можна було добратися, але вдалося виявити 13 живих особин, 11 з яких ми повернули в море”, – йдеться в повідомленні.

Як уточнюється в повідомленні, двох дельфінів, виявлених живими, врятувати не вдалося – “один з них помер, а в іншого були надто сильні пошкодження, і його довелося приспати”.

Крім того, один з випущених в море ссавців був знайдений мертвим на наступний день.

Фахівці в даний час обробляють дані, отримані при обстеженні дельфінів, у тому числі результати обстеження органів слуху, щоб встановити причину масової загибелі ссавців. На думку фахівців IFAW, “зайвий” шум в океані – від двигунів морських суден і робіт, що проводяться при розвідці та видобутку корисних копалин, – може змушувати морських мешканців викидатися на берег.

Крім дельфінів, кашалоти і кити також нерідко викидаються на берег і гинуть, але вченим, поки до кінця не ясні причини цього явища.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.