Новини шоу-бізу. 10 січня. Дар’я Сагалова, коли була ще маленькою дівчинкою, мріяла стати відомою актрисою всеросійського масштабу, щоб про неї знали всі: і старі й малі.

Даша не хоче бути схожою на Свєтку

Її мрії допоміг збутися художній керівник дитячого кіножурналу “Єралаш” Борис Грачевський.

Але по справжньому знаменитою юна актриса стала після своєї роль у комедійному серіалі “Щасливі разом”, де їй дісталася роль обмеженої блондинки Свєтки Букіної.

Цікаво те, що Дар’я хотіла відмовитися від цієї ролі. Коли вона пройшла кастинг на цю роль, звичайно ж, дуже зраділа. Але її інтуїція, яка дісталася Даші від мами, підказувала, що не все так просто. Сагалова розуміла, що серіал, а значить і вона стане популярною, але в той самий час Сагалова боялася свого персонажа. Зовсім не схожа на Свєтку в житті, Дар’я побоювалася, що глядач подумає зворотне, представляючи її такою ж білявочкою з відсутнім мозком.

Після серіалу Сагалову запросили на телепроект “Танці з зірками”, який закінчився для неї перемогою. Окрилена своїм успіхом на паркеті Сагалова вирішила відкрити свою власну школу танців, куди приходять всі бажаючі навчитися красиво і професійно танцювати в будь-якому напрямку.

Джерело  delfi.lv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.