Новини здоров’я. 21 січня. Чоловіки страждають від тимчасового помутніння мозку, коли поруч знаходяться жінки.

Чоловіки страждають від тимчасового помутніння мозку, коли поруч знаходяться жінки

Більш того, їх розумові здібності знижуються навіть при згадуванні імені жінки.

Дослідники з Нідерландів виявили, що згадка жінки в присутності чоловіка робить на розумові здібності останнього згубний вплив. Навіть смс-ка з ім’ям жінки впливає на чоловіків. Свої висновки вчені підтверджують результатами експериментів за участю 90 молодих гетеросексуальних чоловіків і жінок.

Учасники проходили серію стандартних тестів, у той час як вчені спостерігали за зміною їх реакції, коли їм говорили, що за ними спостерігає жінка-дослідник. У результаті виявилося, що на дівчат цей факт не виявляв ніякого впливу, проте згадка присутності жінки справляла значний вплив на результати тестів чоловіків. Цікаво, що їм було абсолютно не важливо, як виглядає незнайомка.

У 2009 році вчені підтвердили, що після спілкування з жінками чоловіки тимчасово дурнішають. Можливо, це пов’язано з тим, що несвідомі думки про секс не дають їм зосередитися на інших питаннях.

Також, жінкам для успіху у чоловіків необхідні зовнішні дані, у той час як від чоловіків потрібні розум, чарівність, почуття гуморутощо, що і змушує їх поведінку змінюватися більш значно в різних соціальних обставинах.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.