Новини здоров’я. 5 січня. Вчені з Гарварда підтвердили: дружба знижує стрес, зменшує ризик розвитку фізичних недуг і підвищує рівень задоволеності життям.

Друзі
Друзі дуже важливі для чоловіка

Дружба і відносини з близькими по духу людьми не менш важливі для нашого щастя, благополуччя і здоров’я, ніж любов. Безумовно, любов до жінки несе в собі цілий ряд переваг, проте міцна чоловіча дружба не менш важлива для чоловіка, ніж щасливий шлюб, вважають експерти.

«Деякі чоловіки відчувають себе комфортніше серед друзів, ніж поруч із жінкою. Час, що проводиться з іншими хлопцями, не вимагає напруги, як при зустрічах з подружкою, якій необхідна велика емоційна віддача. Також, чоловіки можуть бути самими собою, коли поруч знаходяться лише їхні друзі. Таким чином, дружба дає те, що не може дати романтична любов», – відзначають експерти.

Якщо жінка піклується про фізичне здоров’я і психічне благополуччя свого чоловіка, вона не повинна перешкоджати його спілкуванню з друзями, яким би безглуздими не здавалося їй їх спільне проведення часу. Крім того, дозволяючи своєму чоловікові або партнеру проводити час з друзями, жінка отримує можливість самій зустрічатися з подругами без перешкод з його боку.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.