Новини політики. 30 січня. Голова Міжнародної громадської організації «Батьківщина» Олександр Тимошенко запропонував відомому лікарю, екс-міністру охорони здоров’я Чехії Сузанні Ройтовій очолити групу незалежних медиків для обстеження Юлії Тимошенко.

Сузанна Ройтова та Олександр Тимошенко

Відповідну пропозицію він озвучив у п’ятницю під час зустрічі з Сузанною Ройтовою та громадськими діячами Чехії, повідомляє чеське видання «Укргазета».

«Було черговий раз наголошено, що за останній рік найбільш вражаючими і масштабними стали політичні переслідування лідерів опозиції, зокрема Юлії Тимошенко, за яку майже половина українських виборців віддали свої голоси на президентських виборах; Юрія Луценка, одного з керівників блоку «Наша Україна», який здобув третій результат на останніх парламентських виборах», – цитує газету прес-служба “Батьківщини”.

Олександр Тимошенко підкреслив, що «сьогоднішня ситуація ще раз демонструє той факт, що президент Янукович має особисту помсту до Юлії Тимошенко і до всього, що пов’язано з жінками, порушує гендерну рівність в органах влади».

Видання також зазначає, що учасники зустрічі вважають за доцільне звернутись до Європейського парламенту із проханням, зокрема, ввести санкції проти окремих представників української влади, які порушують права людини та переслідують опозиційних лідерів в Україні, а також звернутися до президента України з клопотанням вжити всіх можливих заходів для негайного звільнення з ув’язнення Юлії Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.