Новини технологій. 20 січня. Близько 2,1 мільярда користувачів інтернету було зафіксовано по всьому світу в 2011 році, практично половина з них – жителі азіатських країн.

Інтернет
Користувачі Інтернету - переважно молодь 25 років

В Азії живуть близько 44% всіх інтернет-користувачів світу, в Європі – близько 23%, з’ясували аналітики. На Північну Америку в 2011 році припадало близько 13% користувачів мережі, а кожен десятий користувач був з Латинської Америки. На Африку, Близький Схід і Австралію довелося 6%, 3% і 1% користувачів відповідно. Примітно, що майже половина всіх інтернет-користувачів світу молодше 25 років.

Лідером за кількістю інтернет-користувачів серед окремих країн є Китай, де мережею користуються понад 485 млн чоловік, при тому що рівень проникнення інтернету становить лише 36%.

У Європі за кількістю користувачів інтернету лідирує Росія.

Число веб-сайтів в інтернеті на кінець 2011 року складало більше 555 мільйонів, пише The Royal Pingdom, причому близько 300 мільйонів з них з’явилися саме в минулому році.

Кількість акаунтів електронної пошти, яка на кінець 2011 року склала 3,15 мільярда, приблизно в 1,5 рази перевищує загальне число користувачів. Займаючи трохи менше третини ринку, найпопулярнішою програмою-клієнтом для e-mail залишається Microsoft Outlook. За даними аналітиків, середньостатистичний користувач електронної пошти, який працює у будь-якій компанії, отримує і відправляє близько 112 листів на день. При цьому понад 70% загального трафіку електронної пошти по всьому світу складає спам.

Серед соціальних мереж лідером по числу користувачів залишається Facebook з більш ніж 800 мільйонами акаунтів, 200 з яких були створені в 2011 році. Мобільний аудиторія Facebook за оцінками The Royal Pingdom становить 350 мільйонів користувачів. Число зареєстрованих акаунтів на Twitter – 225 мільйонів, а в день всі користувачі сервісу відправляють близько 250 мільйонів твітів.

Найпопулярнішим інтернет-браузером для ПК залишається Internel Explorer з часткою в 39%. Google Chrome займає друге місце з 28%, а Mozilla Firefox замикає трійку з чвертю користувачів, які віддали перевагу цьому браузеру.

Статистичний звіт по розвитку інтернету в світі The Royal Pindgom публікує вже четвертий рік поспіль.

Джерело РИА Новости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.