Новини України. 22 січня. Молода жителька Нікополя з 6-річним сином залишилися безпритульними, коли їх через давній сімейний конфлікт після смерті батька дитини родичі просто випровадили за двер.

Вартість ремонту оцінили у 89 тисяч гривень

По допомогою 29-річна Наталія звернулася до місцевої влади і була вражена, коли житло запропонували майже відразу і не маленьку кімнату в гуртожитку, а цілий будинок.

Як розповіла нікопольчанка, на цю пропозицію вона погодилася не вагаючись. Тож, підписала документи, прихопила подругу і побігла дивитися свою нову житлоплощу.

Однак, в будинку не було жодних комунікацій, ні вікон, ні дверей.

“Ми йшли з надією, а вийшло, що познущалися, тут взагалі жити не можна”, – розповіла жінка.

Ремонт цього “житла” фахівці за найскромнішими розрахунками оцінили у щонайменше 89 тисяч гривень. Із зарплатою у 800 гривень жінці не вистачить життя, щоб зібрати на нього.

Будинок став для Наталі пасткою, адже коли вона знову прийшла до міськради по допомогу, там відповіли – тепер ви не безхатько, відтак більше на допомогу претендувати не можете. Відтоді, вже майже рік формально домовласниця, жінка змушена проситися на ночівлю до знайомих.

Щоправда, після втручання журналістів чиновники таки пообіцяли безкоштовно підвести та під’єднати комунікації.

“Грошей на ремонт немає, у нас в черзі на ремонт роками ветерани стоять. Якщо я їм не дам, а гроші перекину сюди – мене не зрозуміють”, – повідомив міський голова Нікополя Руслан Токар.

Замість ремонту будинку, місцеві урядники також пообіцяли пошукати жінці кімнату в гуртожитку.

ВІДЕО

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.