Новини політики. 31 січня. Ліміт легкових автомобілів центральним і місцевим органам виконавчої влади скорочено майже вдвічі.

Рішення дозволить скоротити видатки держбюджету на утримання органів виконавчої влади

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як повідомляє прес-служба уряду, постановою Кабміну “Про встановлення ліміту легкових автомобілів, що обслуговують органи виконавчої влади” від 26 грудня 2011 N1399 майже вдвічі скорочено ліміт легкових автомобілів центральним і місцевим органам виконавчої влади.

Згідно з текстом документа, легкові автомобілі, що знаходяться на балансі органів виконавчої влади і вивільняються у зв’язку з встановленням ліміту, підлягають реалізації у визначеному законодавством порядку, або повинні бути передані на баланс іншій бюджетній установі.

Нововведенням є передбачена постановою заборона органам виконавчої влади орендувати (наймати) легкові автомобілі понад установлений ліміт.

У повідомленні також зазначено, що державним органам встановлено обмеження вартості орендованих легкових автомобілів у межах сум видатків, затверджених постановою Кабінету міністрів від 4 квітня 2001 N332 “Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, що утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів “.

У Кабміні вважають, що реалізація прийнятого рішення дозволить скоротити видатки державного бюджету на утримання органів виконавчої влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.