Новини здоров’я. 24 січня. Віруючі більш задоволені собою, у них переважає висока самооцінка, і вони краще адаптуються, ніж атеїсти.

Віруючі більш задоволені собою, у них переважає висока самооцінка

Але благотворний вплив релігії виявляється лише тоді, коли людина проживає в країні, де її погляди підтримує більшість.

У країнах, де релігії надається особливе значення, віруючі люди відчувають більшу впевненість в собі, ніж атеїсти. До такого висновку прийшли вчені з Німеччини та Великобританії, які аналізували анкети 187 957 чоловік з 11 європейських країн, починаючи від найменш релігійної в світі Швеції, і закінчуючи католицькою Польщею.

Як і ряд попередніх досліджень, дана робота підтвердила, що релігійні люди більш пристосовані з психологічної точки зору, а також мають підвищену соціальну самооцінку. Варто відзначити, що це стосується лише людей, що проживають в країнах, де релігії надається велике значення. У державах, де більшість людей не релігійні, послідовники культів не відчувають себе краще за інших.

Таким чином, роблять висновок вчені, справа не тільки в ступені релігійності людини, але і в умовах, в яких він живе, адже віруючий, процвітаючий в релігійній країні, буде відчувати себе зовсім інакше, якщо опиниться в нерелігійній державі.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.