Новини здоров’я. 28 січня. Значне похолодання, яке відзначається на великій території Мексики в нинішній зимовий період, стало причиною помітного зростання випадків захворювання на грип A(H1N1).

Мексиканська влада поки не робить широкомасштабних превентивних заходів

Як повідомило в п’ятницю міністерство охорони здоров’я, з початку року в країні зареєстровано більше 1,4 тис людей, що заразилися новим грипом, з числа яких 29 загинули.

Особливо різке зростання випадків захворювань новим грипом в країні відзначено протягом цього тижня. До 20 січня було зареєстровано 573 пацієнтів, у яких виявлено вірус A(H1N1), а до кінця нинішнього тижня до них додалося ще 883 людини.

Незважаючи на зростання числа випадків захворювань новим грипом мексиканська влада поки не робить широкомасштабних превентивних заходів.

У той же час санітарна влада забезпечила безкоштовну вакцинацію проти вірусу для всіх бажаючих. У місцевих ЗМІ все частіше стали з’являтися рекламні заставки, в яких міститься заклик до населення скористатися цією можливістю.

Представники міністерства охорони здоров’я закликали мексиканців розширити свій харчовий раціон за рахунок продуктів, багатих на вітаміни C і D, а також вживати більше рідини. Населенню рекомендовано негайно звертатися за допомогою до лікарів у разі появи симптомів захворювання.

У 2009 році в Мексиці стався спалах епідемії нового грипу, що змусила владу оголосити надзвичайний санітарний стан. Тоді протягом року в країні було зареєстровано 68 тис випадків зараження вірусом A(H1N1), більше 800 людей загинули.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.