Новини світу. 27 січня. Рейс канадської авіакомпанії Air Canada був затриманий приблизно на чотири години через те, що кіт, який належить одній з пасажирок, вирвався зі своєї переноски і сховався в літаку, повідомляє CBC Canаda.

товстий кіт
Кіт втік зі свого контейнера

Інцидент стався на борту лайнера, що прямував з Галіфаксу в Торонто.

Кіт на прізвисько Ріпплс вирвався з клітки, коли вона випадково відкрилася. Тварина непомітно втекла в кабіну пілота, і його тривалий час не могли знайти. Членам екіпажу навіть довелося відключити двигуни готувався до зльоту літака, щоб їх шум не лякав кота.

Зрештою тварину знайшлося в проводах бортового авіаційного обладнання. Як Ріпплс потрапив туди, невідомо. За словами очевидців, кіт був сильно наляканий. Його передали господині, і та посадила його в контейнер.

Після того як вихованця пасажирки все ж знайшли, екіпаж почав ретельну перевірку літака і зокрема кабіни пілота, яку навіть частково довелося розібрати, щоб дістати кота. Перевірка проводилася на предмет того, чи не перегриз Ріпплс якісь дроти.

В кінцевому результаті літак все-таки вилетів. В аеропорту Галіфаксу зазначили, що подібне сталося на території авіаційного транспортного вузла вперше.

Джерело Известия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.