Новини світу. 20 січня. Англійські чоловіки показали себе всьому світу з несподіваного боку, почавши масова відмова від носіння краваток.

І що тепер робити з краватками?

Зараз лише 18% англійців, йдучи на роботу, надягають краватку.

Ще десять років тому це здавалося немислимим: краватка була обов’язковим атрибутом чоловічого костюма. Без нього не пускали навіть в багато ресторанів і кафе. А службовець, що прийшов з яких-небудь причин на своє робоче місце в банк або компанію без краватки, змушений був до кінця трудового дня покласти заяву про звільнення.

Проте зараз ситуація повністю змінилася. Мода носити краватки майже повністю пройшла. Як вважають соціологи, “смерть” англійської краватки сталася в результаті поширення в корпоративному світі Великобританії з середини 1990-х років так званих “розслаблених п’ятниць”. В цей останній день торговельного тижня співробітників заохочували приходити в офіси в джинсах і светрах.

У наші дні без краваток на офіційних заходах дозволяють собі з’являтися навіть прем’єр-міністр Девід Кемерон і принц Уїльям.

У свою чергу газета “Дейлі телеграф” наводить думку нового директора знаменитого лондонського Музею Вікторії та Альберта – німецького професора Мартіна Рота.

Прийшовши днями у свій перший робочий день на службу в бездоганному класичному англійському костюмі і краватці, він виявив, що ніхто зі співробітників музею, за винятком працівників відділу охорони, не мають краваток. “У Лондоні зараз лише швейцари та охоронці продовжують носити краватки”, – зауважив Мартін Рот.

Проте фахівці вважають, що краватки ще повернуться в чоловічу моду.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.