Новини України. 26 січня. Із настанням холодів українські безхатьки масово шукають теплі нічліжки, або ж альтернативні методи зігрівання, як пляшка чи колективні посиденьки.

Безпритульні шкодують гроші на нічліг через пляшку

Безпритульні, яких лише у столиці налічується майже 15 тисяч, не квапляться звертатися до соціальних служб по допомогу, а тим паче – заробляти гроші самостійно, повідомляє ТСН.

Від переохолодження їх рятує “безпритульна згуртованість”.

“В основному зранку йдуть і купують пляшку горілки. Потім дівчинка починає збивати гроші з перехожих. Знову на бутиль заробила”, – розповіла продавчиня в одному зі столичних переходів.

В міліції повідомляють, щойно приходить зима, безхатьки починають масову атаку на вільні площі – під’їзди, підвали, переходи – головне, щоб дах був над головою.

У Будинку соціального піклування готові зігріти, нагодувати і допомогти. За 4 гривні тут дають нічліг усім охочим, але безпритульні самі не хочуть користуватися їх послугами.

Навіть взимку половина із 300 місць у притулку порожніють. Дешевий нічліг не витримує конкуренції з пляшкою. Люди знаходяться на межі свого життя через таке захворювання, як алкоголізм.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.