Новини України. 21 січня. За спроби що-небудь продати без відома президента можна отримати по пиці, нагадала Інна Богословська.

Інна Богословська
Богословська заступилася за Януковича

Народний депутат від фракції Партії регіонів Інна Богословська запевняє, що жоден чиновник не піде проти волі президента України і не пропонуватиме продати українську газотранспортну систему (ГТС) Росії.

Відповідаючи на запитання в ефірі «Шустер Live», чи готова влада продати ГТС заради дешевого газу Богословська сказала: «Ні, звичайно».

За її словами, жоден чиновник не робив заяв про продаж української ГТС, і все це є лише спекуляціями опозиції.

«Жодної угоди, яка б порушила національні інтереси України підписано не було і не буде. Подивіться на тих людей, які є при владі. Я не знаю хто там може розвернути Януковича. Скоріше отримає по фізіономії. Комусь може подобатися чи не подобатися, але те, що він жорстко відстоює інтереси України, те, що він не дозволяє нікому принижувати нашу країну ні політично, ні економічно це правда», — додала  Богословська.

Напередодні нового 2012 року в парламенті України відбулася нетипова, як для Партії регіонів, історія. Нібито віце-прем’єр Андрій Клюєв не лише закликав однопартійців терміново внести на розгляд ВР законопроект про реформування («оренди», як висловився згодом Юрій Бойко) газотранспортної системи і «Нафтогазу», а й настійно переконував «ватажка» регіоналів у парламенті Олександра Єфремова «проголосувати» за цей законопроект, щоб терміново, до Нового року, мати закон, що розв’язує руки потенційним «орендарям» української ГТС — росіянам. Прийняття закону зупинила Банкова.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.