Новини світу. 25  січня. Близько 700 людей звернулися за медичною допомогою після сильних снігопадів, які вже другу добу тривають у Японії.

Cильні снігопади на східному узбережжі країни триватимуть ще добу

Про це сьогодні повідомили в центральному пожежному управлінні, яке тут відповідає і за усунення наслідків надзвичайних ситуацій.

Найбільш сильні снігопади зафіксовані на східному узбережжі японського острова Хонсю. Зокрема, в префектурі Тотторі випало 2,5 м опадів, що вдвічі перевищує річну норму для цього району. На більшій частині території країни – від південних островів Кюсю і Сікоку до північного Хоккайдо – товщина сніжного покриву коливається від 20 до 80 см.

Удар стихії привів до перебоїв в роботі транспорту. Поїзди, в тому числі експреси “Синкансен“​​, прибувають з великими запізненнями. Затримки вже внесли суттєві корективи в плани 240 тис пасажирів. На провідних автомагістралях країни утворилися багатокілометрові пробки.

Національне метеорологічне управління Японії попереджає, що сильні снігопади на східному узбережжі країни триватимуть ще добу.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.