Новини світу. 14 січня. Близько 11 години тривав виступ президента Уго Чавеса перед депутатами венесуельського парламенту.

Чавесу достатньо, що він у серцях

Доповідь глави держави була присвячена підсумкам майбутнього року.

Як передає Эхо Москвы, до будівлі Національної Асамблеї Чавес приїхав у відкритому лімузині, за яким бігло кілька охоронців. Минулий виступ був помітно коротше, майже 7 годин, але це пов’язано з тим, що у президента виявили рак, і йому довелося пройти чотири курси хіміотерапії. Тепер же Чавес вже оговтався.

Під час виступу до теми своєї хвороби Чавес повертався не раз. На його думку, пухлина, була послана йому мало не Господом Богом. Більше того, онкологічне захворювання стало випробуванням для всієї країни, з якого народ вийшов з честю.

Не міг обійти стороною венесуельський лідер і майбутні вибори президента. Він пообіцяв, першим визнати свою поразку, якщо програє. Не обійшлося під час виступу і без критики. Так один з опозиційних депутатів розгорнув плакат, на якому був написаний 33 відсотковий рівень інфляції в країні. Інший парламентарій відкрито заявив, що час Чавеса підійшов до кінця.

За різними даними, Чавес, який керує країною вже 13 років, користується підтримкою близько половини населення. Вибори президента Венесуели пройдуть 7 жовтня цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.