Новини світу. 4 січня. Російський рефрижератор “Ірина” подав сигнал лиха, судно знаходиться поблизу Курильського острова Кунашир.

Російський рефрижератор "Ірина"

Екіпаж судна “Ірина” подав сигнал SOS в середу 4 січня в 3:50 за сахалінським часом (18:50 вівторка за Києвом, – ред.), передає канал Вести.

Судно “Ірина” знаходиться в 13 милях на північний схід від мису Весло (острів Кунашир). За наявною інформацією, у судна заглох головний двигун, несправне рульове управління, є тіч.

Сьогодні о 10:50 за сахалінським часом (1:50 за Києвом) всі 19 чоловік, що знаходилися на борту, яке терпить лихо в районі Курильських островів, транспортного рефрижератора “Ірина”, були прийняті на борт судна “Татарстан”. Судно “Ірина” знаходиться на плаву, в даний час вирішується питання про подальші дії.

Роботи по зняттю екіпажу ускладнювалися метеоумовами: висота хвилі в зоні операції досягає 4-5 метрів, пориви вітру – швидкості 30 метрів на секунду.

У Центрі управління в кризових ситуаціях МНС Росії по Сахалінській області і в Далекосхідному регіональному центрі МНС Росії організовано роботу оперативних штабів, продовжується збір і обробка надходить з району подій інформації.

Координація рятувальних робіт здійснюється Морським рятувальним підцентром “Південно-Сахалінськ” Госморспасслужби Федерального агентства морського і річкового транспорту, повідомили в прес-службі Головного управління МНС Росії по Сахалінській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.