Новини України. 19 січня. 54% українців відчувають себе в небезпеці, особливо, у вечірній час.

Основним фактором небезпеки проживання в країні є бідність

Про це повідомив директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антонович під час презентації даних соціологічного дослідження на прес-конференції в Києві.

За його словами, лише 7% українців відчувають себе в повній безпеці, ще 31% трохи сумнівається в даному твердженні.

Разом з тим, жителі сіл відчувають себе в більшій безпеці, ніж жителі міст. Найбільш незахищеними себе відчувають старші люди. У більшій безпеці себе відчувають жителі Західної України, менш захищеними себе почувають жителі Півночі, а особливо незахищеними – Сходу. Лише 4% українців вважає, що рівень безпеки в їх регіоні покращився.

Антонович підкреслив, що українці за всіма показниками поступаються у відчутті безпеки громадянам Європейського Союзу, особливо жителям Данії, Фінляндії, Нідерландів, Швеції і Словенії. Найближче за рівнем безпеки українці знаходяться біля болгар та литовців.

Українці вважають, що основним фактором небезпеки проживання в країні є бідність (так вважає 66% опитаних), корупція (53%), вулична злочинність (35%).

Опитування проводилося 16-24 грудня у всіх регіонах Україні. Було опитано 1000 респондентів старше 18 років. Можлива середня похибка не перевищує 2,5%. Опитування репрезентативне.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.