Новини України. 16 січня. Як повідомляє прес-служба Міненергоугля, про це міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив під час брифінгу для представників іноземних ЗМІ.

В україні хочуть добувати вуглеводні

“Протягом минулого року ми проводили значну роботу по залученню іноземних компаній до видобутку вуглеводнів в Україні. У лютому 2011 року ми підписали меморандум про взаєморозуміння між урядом України і урядом США щодо ресурсів газу з нетрадиційних джерел. В середньому за рік ми привели в Україну 21 компанію, що займається видобутком вуглеводнів”, – сказав міністр, передає ЛігаБізнесІнформ.

Він пояснив, що ці компанії прийдуть в Україну зі своїми провідними технологіями і співпрацю з ними буде сприяти збільшенню видобутку газу в Україні, в тому числі сланцевого газу і вугільного метану.

Бойко додав, що з деякими з цих компаній вже підписані договори про співпрацю.

Міністр підкреслив, що іноземні компанії виявляють значний інтерес до видобутку сланцевого газу в Україні.

При цьому Бойко нагадав, що 18-19 січня Міненергоугля спільно з ведучою енерго-консалтинговою компанією IHS CERA проведуть підсумкову конференцію “Природний газ і енергетичне майбутнє України“.

“До речі, 18-19 січня в Києві буде проведена підсумкова конференція з видобутку сланцевого газу за участю керівництва найбільш відомого агентства – CERA, який є провідною енерго-консалтинговою компанією в світі”, – сказав Бойко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.