Новини здоров’я. 6 січня. Щоб очевидне стало науковим фактом, вчені вважають своїм обов’язком довести це тим чи іншим способом.

Батьки відмовляються вірити, що їх діти можуть приймати наркотики і алкоголь

Серед подібних «дивних» наукових відкриттів минулого року можна виділити наступні.

Учені з Канади з’ясували, що зловживання алкоголем призводить до занять сексом без презерватива. Для того, щоб прийти до цього висновку, їм знадобилося проаналізувати 12 наукових праць про зв’язок між рівнем алкоголю в крові і ймовірністю небезпечних статевих контактів.

Ще одна робота показала, що чоловіки, які стримують страх, біль і співчуття виглядають більш впевненими в собі. Це не дивно, адже перераховані вище емоції вказують на слабкість і вразливість.

Американські експерти з США прийшли до висновку, що водіння автомобіля під впливом марихуани небезпечно. Ризик потрапити в аварію у тих, хто курив травичку за три години перед виїздом, підвищувався вдвічі.

У жіночих журналах оспівується молодість, і для вчених було дивним відкриттям дізнатися, що ті, кому за 40, не потрапляють на сторінки популярних видань, які, до речі, в основному читають люди старшого віку.

Навряд чи когось здивує той факт, що шлюб зі щедрою людиною зазвичай є щасливим, а також те, що батьки відмовляються вірити, що їх діти можуть приймати наркотики і алкоголь. Хоча 60% батьків знають, що підлітки п’ють, лише 10% визнають подібне за своїми власними дітьми.

В інтернеті більшість людей не займаються нічим особливим. 53% користувачів у віці 18-29 років заходять в мережу мінімум раз на день для того, щоб просто безцільно провести час.

Президенти живуть довше за своїх співгромадян. Безумовно, робота на посту глави держави пов’язана з чималим стресом, проте президенти не обмежені в коштах, як правило, добре освічені та мають доступ до кращого медичного обслуговування.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.