Новини України. 25 січня. Партія “Батьківщина” бажає міністру закордонних справ Костянтину Грищенку до кінця життя обслуговуватися винятково у лікарів з Лук’янівського СІЗО та Качанівської колонії.

Грищенко бреше європейським політикам - "Батьківщина"

Про це йдеться в заяві прес-служби партії.

“Якщо пан Грищенко справді вважає українське тюремне медичне обслуговування “найкращим”, як він заявив президенту ПАРЄ, нехай доведе правдивість своїх слів і відтепер лікується тільки в лікарів Лук’янівського СІЗО та Качанівської колонії“, – запропонували в “Батьківщині”.

“Тоді вас, пане Грищенко, лікарняними коридорами будуть водити з рядном на голові, а лікаря викликатимуть лише через години після втрати свідомості. Вас місяцями колотимуть знеболювальними замість того, щоб лікувати причину захворювання, розповідаючи пресі, що ви здоровий, коли ви не можете самостійно підвестися з ліжка”, – підкреслили в партії Юлії Тимошенко.

“Свято віримо, що тоді, коли ви на власній шкірі переконаєтесь в “неперевершеності” української тюремної медицини, ви нарешті зрозумієте, що брехати в очі найвищим європейським посадовцям – це огидно, особливо як на головного дипломата країни”, – заявили в “Батьківщині”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.