Новини України. 6 січня. Миколу Азарова просять пояснити, кому потрібно платити гроші при паркуванні на платній стоянці в містах України.

З 1 січня діють нові вимоги для паркувальних майданчиків

Відповідне звернення з проханням надати офіційні роз’яснення стосовно нових правил паркування автотранспорту до прем’єр-міністра відправив віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

Справа в тому, що з 1 січня 2012 року набули чинності пункти 14 та 16 Правил паркування транспортних засобів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 року №1342.

Цими пунктами, зокрема, визначається, що майданчики для платного паркування обов’язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 10 місць для паркування, а також на спеціально обладнаних майданчиках для платного паркування обов’язково повинні бути встановлені автоматичні в’їзні та виїзні термінали.

Водночас, зауважив Микола Томенко, чинними залишилися положення пункту 29 Правил, згідно з яким сплата вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування здійснюється як через паркувальні автомати чи автоматичні в’їзні та виїзні термінали, так і шляхом придбання паркувального талону з визначеною тривалістю паркування.

“Зважаючи на вищезазначене та враховуючи те, що за повідомленнями багатьох ЗМІ з 1 січня 2012 року водії не зобов’язані сплачувати готівкою за послуги не обладнаних паркоматами та терміналами паркувальних майданчиків, Микола Томенко попросив Прем’єр-міністра вжити заходи для якнайшвидшого надання офіційних роз’яснень стосовно того, яким чином повинна сплачуватися вартість паркування на не обладнаних паркоматами та терміналами майданчиках, а також які заходи вживатимуться для забезпечення виконання положення про обов’язкове обладнання паркувальних майданчиків паркоматами та терміналами”, – інформує прес-служба Миколи Толменка.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.