Новини економіки. 17 січня. Азаров упевнений, що російським колегам треба ще постаратися, щоб російські заводи виготовляли сири української якості.

Азаров упевнений, що до української якості російським сирам ще далеко

Прем’єр-міністр України Микола Азаров упевнений в якості українських сирів і вважає, що у разі обмеження Росією доступу українських сирів на свій ринок постраждають, насамперед, росіяни.

“Якщо наші російські колеги обмежать доступ українських товарів на свій ринок, то, перш за все, постраждають вони самі, оскільки наші сири хорошої якості і нижче по вартості. Значить, російські громадяни будуть змушені купувати дорожчі польські сири або зіткнуться з тим, що часто буває, коли внутрішній ринок закривається – з ростом цін “, – сказав Азаров.

Він також нагадав, що торговельні відносини між Україною і Росією суворо регулюються укладеними договірними угодами, порушувати які “нікому не дозволено”.

“Однозначно своїм російським партнерам та колегам можу сказати, що потрібно ще постаратися, щоб російські заводи виготовляли сири такої якості, як в Україні. Наша продукція високої якості, ми дотримуємося всіх стандартів, ніяких до нас претензій бути не може”, – підсумував глава Кабміну.

Джерело ТСН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.