Новини економіки. 20 січня. Прем’єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції назвав одним з основних своїх досягнень зниження ціни на гречку і збільшення обсягів продажу овочів.

Азаров не забув згадати і про овочі, яких на прилавках стало значно більше

Прем’єр-міністр України Микола Азаров проводить прес-конференцію за підсумками роботи уряду за минулий рік, яку транслюють в соцмережі Facebook.

Для журналістів та онлайн-слухачів прем’єр підготував не тільки мова про досягнення Кабміну, а й безліч слайдів з діаграмами і графіками, яких не було видно в інтернеті.

Так, одним з досягнень, поряд зі зростанням ВВП і стабілізацією економіки, Азаров назвав зниження ціни на гречку, складна ситуація з якою склалася на початку 2011 року, а також збільшення обсягів вирощування овочів.

“Ви що, думаєте, це просто так гречка стала вдвічі дешевше?! Ви думаєте, ціни просто так впали і уряд не має до цього відношення? Я так не думаю”, – емоційно говорив прем’єр на прес-конференції.

Крім того, Микола Азаров не забув згадати і про капусту та інші овочі, яких на прилавках стало значно більше.

“А овочі, вони що, самі взяли і виросли? Це результати грамотної політики держави в галузі сільського господарства. Тільки балачками неможливо добитися цінової стабільності по продуктах харчування”, – заявив Азаров.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.