Новини авто. 3 січня. Відео. З нового року їздити Україною стало дорожче, оскільки автомобіль і паливо подорожчають в середньому на 9%.

В автосалонах цінники змінювати не поспішають

Верховна Рада підвищила акциз на паливо на 9%, на стільки ж у середньому піднялися і акцизи на автомобілі.

При цьому в самих автосалонах цінники змінювати не поспішають.

«Якщо підвищуються податки, то автоматично зростає контрабанда і бюджет не отримує нічого. На сьогодні існує 14 абсолютно законних схем ухилення від сплати при купівлі автомобіля», – зазначив гендиректор Асоціації автоімпортерів України Олег Назаренко.

Проте зупинятися у 2012-му ініціатори збільшення податків не збираються. Кабмін і Міністерство інфраструктури хочуть заробити ще більше – на транспорті з великим об’ємом двигуна.

«Ми виходимо з ініціативою, щоб на імпортний автомобіль з об’ємом двигуна більше 4 л, що належить до розкішних, акциз був 20-25 тисяч доларів. Це питання в дискусії, жодних нормативних актів з цього приводу ще немає», – говорить перший заступник міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко.

Продавці впевнені, що українські багатії переплачувати не будуть: купувати авторозкіш будуть за кордоном і ввозити як власність приватної фірми. Не відмовляються чиновники і від ідеї податку на розкіш. Якщо його введуть – власники Porsche Cayenne щорічно будуть платити понад 10 тис. грн. Власники Lexus віддавати більше 12 тис. Чиновники обіцяють витратити ці гроші на нові дороги.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.