Новини спорту. 28 січня. Росіянка Марія Шарапова не змогла виграти Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу, у фінальному матчі поступившись представниці Білорусії Вікторії Азаренко.

Марія Шарапова програла Вікторії Азаренко

У суботу росіянка, посіяна на турнірі під 4-м номером, програла третій ракетці змагань з рахунком 3:6, 0:6.

Шарапова почала матч з брейка, взяла свою подачу й повела 2:0, але потім програла три гейми поспіль. У восьмому геймі за рахунку 4:3 на користь Азаренко Шарапова вела 40:15, але дозволила суперниці зробити брейк, а потім і виграти партію. Другий сет пройшов повністю під диктовку білоруської тенісистки, яка не віддала Шарапової ні гейму.

Азаренко не перевершила Шарапову за кількістю активно виграних м’ячів (обидві тенісистки записали в свій актив по 14 “віннерів”), але зробила значно менше невимушених помилок (12 проти 30). У загальній складності білоруска зробила п’ять брейків і лише одного разу віддала свою подачу. Матч тривав 1 годину 21 хвилину.

Перемога в Австралії стала для Азаренко першою в кар’єрі на турнірах Великого Шолома. Крім того, у понеділок 22-річна уродженка Мінська вперше підніметься на вершину світового рейтингу.