Новини технологій. 15 січня. Компанія ASUSTeK Computer поділилася подробицями про свої плани на динамічному ринку планшетних комп’ютерів.

ASUS приєднується до концепції "Windows на ARM"

Зокрема, віце-президент і генеральний менеджер підрозділу Eee Systems Business Unit Самсон Ху (Samson Hu) підтвердив розробку планшета під управлінням майбутньої операційної системи Windows 8, в основі якого лежить апаратна платформа з ARM архітектурою.

Таким чином, тайванський виробник, судячи з усього, приєднується до концепції “Windows на ARM”, яку просуває корпорація Microsoft як альтернативу більш звичній ОС Android.

Нагадаємо, Windows 8 разом з x86 процесорами підтримуватиме і ARM чіпи, що має сприяти зростанню популярності цієї програмної платформи в сегменті планшетних комп’ютерів.

Крім того, в планах ASUS значиться випуск 10-дюймового планшета (імовірно на базі Android) з високою роздільною здатністю екрану, який повинен скласти конкуренцію майбутньому Apple iPad 3. Крім іншого, в прийдешньому березні повинна дебютувати модифікація ASUS Transformer Prime з підтримкою 3G функціональності і потужнішим GPS приймачем.

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.