Новини світу. 10 січня. Незважаючи на протести, норвезький терорист Андерс Брейвік з сьогоднішнього дня отримає можливість давати інтерв’ю.

Брейвік хоче давати інтерв'ю

Також обвинувачений в скоєнні подвійного теракту 22 липня 2011 зможе приймати відвідувачів і спілкуватися з родичами. Щоправда все це відбуватиметься під контролем поліції.

Як повідомив журналістам його адвокат Турдом Йорден, про бажання провести інтерв’ю з терористом оголосили представники більше ста засобів масової інформації. Причому не лише з Норвегії, а й багатьох зарубіжних країн. Як раніше заявляв сам Брейвік, він має намір віддати перевагу ЗМІ Німеччини, Великобританії і Франції, оскільки “в цих країнах в нього найбільше число прихильників”. Його головна “вимога” – інтерв’ю повинні публікуватися без “купюр”.

Багато політологів виступають проти і вважають, що, таким чином, у терориста з’явиться можливість викладати свої нелюдські ідеї, засновані на перевазі однієї раси над іншими.

Нагадаємо, що в результаті подвійного теракту, влаштованого Брейвіком 22 липня минулого року, загинули 77 людей, постраждали більше 150. В даний час обвинувачений перебуває в одиночній камері у в’язниці Іла.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.