Новини світу. 26 січня. Американцю, який провів в одиночному ув’язненні два роки, так і не дочекавшись розслідування своєї справи, присудили компенсацію в 22 мільйона доларів.

Одного разу Слевіну довелося самому виривати собі зуб

Рішення за позовом 58-річного Стівена Слевіна прийняло федеральне журі присяжних у місті Санта-Фе (Нью-Мексико). Адвокати позивача розповіли, що округ, де його утримували під вартою, пропонував погодитися на два мільйони доларів. Влада округу має намір оскаржувати рішення присяжних.

Слевіна заарештували в 2005 році за водіння в нетверезому вигляді і помістили в одиночну камеру. Протягом 22 місяців, поки він перебував під вартою, його справа так і не було розслідувана. На думку самого Слевіна, слова якого наводить CNN, про нього, мабуть, просто забули. Зрештою, Слевіна відпустили, знявши з нього звинувачення.

Адвокати позивача заявили, що Слевіна відокремили від інших ув’язнених, оскільки він страждав психічним розладом. У своєму позові Слевін стверджував, що його погано годували, у нього з’явилися пролежні, грибки. Він розповів, що допомоги йому не надавали, так що одного разу йому довелося самому виривати собі зуб.

Слевін у своєму позові підкреслював, що його відправили в одиночне ув’язнення без проведення попередніх слухань. В даний час Слевін бореться з раком легенів, він також страждає від пост-травматичного стресу.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.