Новини світу. 12 січня. Відео. Скандал в американській армії: морські піхотинці США в Афганістані мочилися на трупи талібів.

Снайпери попісяли на мертвих талібів

Керівництво армії США вже розпочало розслідування інциденту, оскільки відео, де зображено відповідний акт американських солдат, потрапило до інтернету.

На відеозаписі видно як четверо піхотинців, нібито, мочаться на закривавлені тіла людей. Поки достовірно невідомо, де саме і коли було записано відео.

Водночас керівництво Морської піхоти США припустило, що чотири солдати – снайпери. Це видно по спорядженню: у них снайперські гвинтівки та каски, які дозволяють користуватися оптичним прицілом, інформує CNN.

Керівники американського відомства відмовляються коментувати інцидент, поки не встановлено справжність запису та його деталі.

“Те, що видно на відео є всупереч нашим принципам і не в характері морської піхоти. Ми детально будемо розслідувати цю справу, щоб притягнути винних до відповідальності. Зараз ми в процесі встановлення військової частини, з якої походять солдати”, – сказала речник Корпусу морської піхоти США Кендра Хардесті.

“Незалежно від того, кого видно на відео, поводяться вони ганебно і скандально. Це огидно. Мені робиться недобре, коли дивлюся на це”, – сказав представник Пентагону Джон Кірбі.

ВІДЕО

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.