Новини здоров’я. 13 листопада. Група американських активісток створила співтовариство в Facebook, що закликає виробника ляльок Барбі створити варіант іграшки, позбавлений волосся.

Така Барбі мала б допомогти хворив дівчаткам почуватися комфортніше

Подібна ініціатива зроблена з метою підвищити соціальну адаптацію дівчаток, які втратили волосся в результаті хіміотерапії пухлин, вродженої алопеції, тріхотілломаніі та інших захворювань або впливів. Крім того, передбачається, що лисі Барбі поліпшать сприйняття таких дівчаток іншими дітьми.

Спільнота Beautiful and Bald Barbie створена соціально активними матерями дітей, позбавлених волосся. Одна з них – 32-річна Бекі Сайпін (Beckie Sypin) з каліфорнійського Ланкастера – розповіла, що її 12-річна дочка лікується від лейкемії і протягом двох років проходить курси хіміотерапії, що викликали у неї облисіння.

“Коли ми приходимо в магазин, дорослі звертають на неї увагу, а діти питають, чому у неї немає волосся. Люди не звикли до цього”, – пояснила Сайпін і висловила надію, що поява лисої Барбі на магазинних полицях допоможе змінити подібну ситуацію.

Дитячий психолог Дінна Пледж (Deanna Pledge) підтримала ініціативу активісток і заявила, що такі ляльки принесли б велику користь.

Спільнота Beautiful and Bald Barbie була створена в 20-х числах грудня 2011 року. До теперішнього часу вона “сподобалася” 18 тисячам користувачів соціальної мережі. Виробник ляльок Барбі компанія Mattel Inc. поки ніяк не коментувала ініціативу активісток.

Джерело MEDновости 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.