Новини світу. 22 січня. Випадково забивши в голову цвях, чоловік навіть не помітив цього.

До лікарів чоловік звернувся лише наступного дня

Про те, що в центрі голови трідцатічетирехлетнего чоловіка знаходиться цвях довжиною вісім сантиметрів, з’ясувалося лише після того, як він звернувся до медиків зі скаргами на нудоту і легке нездужання.

Як виявилося, під час робіт в майстерні поруч з головою Данте Отулло спрацював чомусь пістолет, призначений для того, щоб забивати цвяхи. Оскільки гострого болю чоловік не відчув, він вирішив, що інструмент просто зачепив його. Його нареченій, Гейл Глензер, теж навіть в голову не прийшло, наскільки ситуація небезпечна, коли вона обробляла на лобі Отулло рану.

Але оскільки на наступний день він відчував легку нудоту, Гейл вмовила нареченого звернутися до лікарів. При огляді виявилося, що металевий предмет пройшов зовсім поряд з відділом мозку, що відповідають за рухові функції. Кілька міліметрів – і наслідки були б дуже серйозні.

Гейл також сказала, що операція з видалення стороннього предмета в голові тривала дві години і пройшла успішно. Вона була проведена в Іллінойсі. Отулло відчуває себе добре. Настрій у нього відмінний. А Гейл просто в захваті від того, що все завершилося так благополучно. Вона вважає це чудом. Замість вирізаного фрагмента черепа доктора поставили чоловіку титанову пластину. За словами Гейл, її наречений все добре пам’ятає, нормально розмовляє, а суглоби його рухливі, як і раніше.

Джерело profi-forex.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.