Новини світу. 2 січня. Житель міста Лексінгтон (штат Північна Кароліна) Майкл Фуллер потрапив за грати за звинуваченням у спробі шахрайським шляхом заволодіти чужою власністю.

Чоловік заявив, що банкнота - справжня і повинна прийматися до оплати

Це сталося, коли він спробував розплатитися в магазині Walmart банкнотою у мільйон доларів.

Набравши покупок на 476 доларів, він підійшов до каси і спокійно простягнув касирові банкноту в мільйон доларів. На прохання розплатитися чимось подрібніше він заявив, що ця банкнота – справжня і повинна прийматися до оплати.

Після цього продавці і викликали в магазин поліцейських, які заарештували Фуллера. В ордері на арешт про мільйонну купюру сказано, що “в природі таких не існує”.

Найбільша купюра в ходу зараз – це сто доларів. Раніше випускалися купюри в 500, 1000, 5000 і навіть 10 тисяч доларів, однак з 1969 року їх поступово стали виводити з обігу, оскільки через занадто великий номінал вони не знаходили попиту серед населення.

Проте, формально цими купюрами ще можна розплачуватися на території США, проте через свою рідкість вони коштують набагато більше номіналу.

На рубежі 1934 і 1935 років була випущена обмежена партія купюр вартістю 100 тисяч доларів, проте ці банкноти використовувалися лише в міжбанківських операціях.

Власникові підробленого мільйона тепер загрожує суд, якого він чекатиме за гратами. У місцевій поліції назвали цей випадок “дуже дивним” і зізналися, що раніше не мали справи ні з чим подібним.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.