Новини світу. 23 січня. Письменник Борис Акунін вважає, що у нинішнього прем’єра Росії Володимира Путіна немає шансів чесно перемогти на виборах президента, тому він швидко перетвориться на “всеросійський об’єкт ненависті” і швидко втратить владу.

Борис Акунін

Про це Борис Акунін написав у статті для газети International Herald Tribune, переклад якої опублікував на своєму блозі.

“Немає ніяких сумнівів, що величезний шахрайський апарат, який відає в Росії підрахунком голосів, не зупиниться перед будь-якими фальсифікаціями. Путін розгубить залишки реального рейтингу, перетвориться у всеросійський об’єкт ненависті й глузувань. Це буде дуже слабкий президент, який навряд чи довго протримається “, – заявив Борис Акунін.

На думку письменника, “другий прихід” цього політичного діяча стане для країни катастрофою”.

“За відсутності будь-якого контролю з боку депутатів, судів і преси система впала в ілюзію абсолютної вседозволеності й стала робити помилку за помилкою, навіть не усвідомлюючи, що сама себе губить. Російська весна в розпал зими – прямий наслідок безсоромної рокіровки 24 вересня і настільки ж безсоромних фальсифікацій на парламентських виборах “, – зазначив письменник.

Також він вважає, що головну свою помилку Володимир Путін припустив в період між мітингами 10 і 24 грудня, “саме в ці два тижні Путін втратив країну”.

“Між двома гігантськими мітингами, десятого і двадцять четвертого грудня, у Путіна ще залишався шанс порозумітися з протестуючими, але “національний лідер”(як люблять називати прем’єра його прихильники) зробив ще одну помилку, непоправну: публічно образив учасників руху, звинувативши їх в зомбуванні і продажності. Після цього головним предметом обурення стала вже не правляча партія, а особисто Путі“, – підсумував Акунін.

Джерело i-news.kz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.