Новини здоров’я. 10 січня. Для того, щоб схуднути, жінкам варто писати про найцінніші речі у своєму житті, такі як любов, музика та релігія, по 15 хвилин на день, – радять учені.

ожиріння
Кожну дівчину зважили й попросили оцінити різні цінності

У дослідженні взяли участь 45 дівчат студенток з індексом маси тіла 23 і вище. Нормальним вважається показник від 18,5 до 24,9.

58% учасниць були повними або страждали від ожиріння. Кожну дівчину зважили й попросили оцінити різні цінності, такі як творчість, політика, музика, відносини з друзями і близькими тощо.

Потім половину з них попросили щодня по 15 хвилин писати в щоденнику про цінності, які були їм найближче. Решта дівчат писали про цінності, які їх мало цікавили, але могли бути важливими для інших людей.

Через чотири місяці дівчат знову зважили, і виявилося, що ті з них, хто писав про важливі для них речі, схудли в середньому на 1,5 кілограмів, а решта – на 1,2 кілограма.

Вчені давно помітили, що думки про цінності мають вплив на людей в ситуаціях, коли вони відчувають, що їх цілісність наражається на небезпеку. Колись вони застосовували подібний досвід з відстаючими студентами. Ті з них, хто писав про власні цінності, стали краще вчитися згодом.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.