Новини шоу-бізу. 26 січня. Шведський поп-квартет ABBA 23 квітня випустить ювілейне перевидання свого альбому 1981 року «The Visitors», куди буде додано трек «From a Twinkling Star to a Passing Angel», що не видавався раніше.

ABBA
Альбом «The Visitors» став останньою спільної платівкою учасників ABBA

На офіційному сайті групи повідомляється, що в «The Visitors: Deluxe Edition» увійдуть різні архівні матеріали, в тому числі і новий трек, охарактеризований як «демо-поппурі».

Альбом «The Visitors» став останньою спільної платівкою учасників ABBA. Новий матеріал групи в останній раз був випущений в 1994 році на збірці «Thank You For The Music».

Шведська поп-група ABBA була створена в 1972 році. Світову популярність здобула в 1974 році, коли пісня «Waterloo» посіла перше місце на конкурсі «Євробачення».

За 10-річну кар’єру група випустила вісім студійних альбомів загальним тиражем 375 млн. Хоча музиканти ніколи офіційно не повідомляли про розпад групи, фактично останній концерт ABBA пройшов у грудні 1982 року, а з наступного року учасники проекту зайнялися сольними кар’єрами.

Пізніше Бенні Андерссон та Бйорн Ульвеус, чоловіча половина ABBA, займалися спільними проектами. Фельтског і Лінгстад ​​ніколи не працювали разом з моменту розпаду групи, хоча така можливість обговорювалася в 2010 році.

За матеріалами openspace

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.