Новини технологій. 23 січня. На початку року компанія “Електронні системи Алкотел” розширила лінійку фоторамок teXet і запропонувала недорогу 8-дюймову модель TF-308.

Зовнішній вигляд рамки витриманий в строгому стилі

Зовнішній вигляд рамки витриманий в строгому стилі, управління новою моделлю здійснюється за допомогою кнопок («Menu», «ОК» і клавішею переходу до наступного/попереднього файлу), які винесені на задню частину корпусу рамки. Роз’єм живлення, USB-Host і слот для SD/SDHC/MMC/MS карт розташовані на торці фоторамки.

Основне завдання фоторамки TF-308 – відображення знімків, ця функція розкривається у трьох різноманітних варіантах: статичне фото, режим слайд-шоу або годинник і календар з міні слайд-шоу.

Для демонстрації слайд-шоу можна обрати один з п’ятнадцяти ефектів зміни кадрів, визначити час «перегортання» фотографій, встановити режим перегляду (одне фото або колаж з декількох зображень).

Крім регульованих налаштувань слайд-шоу, в новинці передбачені зміни яскравості і контрастності дисплея, а також вибір режиму відображення фотознімків (в кольорі, моно або сепія). Реалізований режим попереднього перегляду мініатюрних картинок, а також видалення та копіювання файлів без використання комп’ютера. Універсальна підставка цифрової рамки дозволяє розташовувати teXet TF-308 як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні.

Вбудована пам’ять цифрової фоторамки розрахована на 5-10 фотографій (8 МБ), є можливість підключення зовнішніх накопичувачів.

Характеристики teXet TF-308:

8-дюймовий дисплей, формат 4:3, роздільна здатність 800х600 пікселів
Відтворення зображень у форматі: JPEG
Вбудована пам’ять 8 МБ
Живлення від мережі 220 В
Слот для SD/SDHC/MMC/MS карт
USB-Host – підключення зовнішніх накопичувачів
Розташування: ландшафтне/портретне
Розміри: 207х165, 8х26, 6 мм
Вага: 395,5 грамів

За матеріалами ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.