Новини економіки. 20 січня. У контексті невизначеності щодо Єврозони і можливих наслідків для світової економіки, макроекономічні ризики для України на 2012 рік є суттєвими.

Старший економіст Світового банку Руслан Піонтковський

Про це заявив старший економіст Світового банку Руслан Піонтковський.

«Розвиток подій в єврозоні та світовій економіці почав впливати і на економіку України. Через уповільнення зовнішнього попиту зростання обсягів промислового виробництва зменшилося в Україні до 3,8%», – сказав він.

«Незважаючи на загальне зростання ВВП, яке сталося в основному через хороший врожай, загальна динаміка залишається негативною. Для стабілізації очікувань та забезпечення фінансування потрібна збалансована монетарна та фіскальна політика», – додав економіст.

За його словами, для України на даний момент дуже важливо відродити довіру інвесторів через структурні реформи і поліпшення бізнес-клімату, в першу чергу для іноземних компаній.

Він зазначив, що фіскальна ситуація в Україні залишається вразливою. Пенсійна реформа, прийнята у вересні, допоможе Україні в майбутньому, але дефіцит «Нафтогазу» не зменшився. Тому необхідно регулювати ціни.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.