Новини світу. 7 січня. 25 гринд – великих ссавців з сімейства дельфінових – були викинуті на пляж у північно-західній частині Південного острова Нової Зеландії в п’ятницю, 6 січня.

Гринди викидаються на берег в результаті навігаційної помилки

Сім гринд загинули. Ще 18 тварин рятувальникам, однак, вдалося відправити назад в океан. Це сталося вранці в суботу, 7 січня.

Високий приплив відносить вижилих тварин далі від берега, але небезпека того, що гринди знову будуть викинуті на пляж, залишається досить високою, зазначають у природоохоронному відомстві.

Рятувальники і волонтери продовжують чергувати на пляжах Південного острова з метою не допустити повторного викиду гринд на берег, а також для того, щоб надати тваринам допомогу в разі потреби.

На півдні Нової Зеландії вже не раз був зафіксований випадок масової загибелі гринд, що викинулися на берег. Так, наприкінці лютого 2011 року на острові Стюарт загинули 107 гринд, а трохи раніше в тому ж місяці неподалік від курортного міста Нельсон на пляжі загинули десять тварин.

Експерти припускають, що гринди викидаються на берег в результаті навігаційної помилки – вони неправильно орієнтуються на південному узбережжі Нової Зеландії і випадково опиняються на березі

Довжина дорослого самця гринди може досягати 8,5 метра, а його вага – трьох тонн. В середньому ж гринда важить 800 кілограмів.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.