Новини України. 2 січня. Народний синоптик із Дніпропетровська Валерій Некрасов вирішив попередити людей, коли саме на них можуть чекати неприємності і створив календар “виживання”.

Синоптик створив календар "виживання"

Там відзначено 51 “чорний” день, коли найбільш вірогідні природні катаклізми, стихійні лиха, аварії, травми та нещасні випадки.

За дослідженнями народного синоптика, найнебезпечніший день 2012 року – 22 березня.

“Я всім пропоную в цей день залягти на дно і провести його спокійно. Катастроф буде в два рази більше, ДТП в два рази більше, також, звичайно, збільшується ризик зсувів атмосфери і земної кори”, – попереджає народний синоптик Валерій Некрасов.

Найбільш насичені “чорними” датами у 2012 році, на думку народного синоптика, є березень і липень. Свої ж висновки Некрасов робив з урахуванням рівня активності Сонця і гравітації Місяця.

Таким передбаченням дивуються синоптики Укргідрометцентру. Мовляв, зробити аналіз на весь рік не може навіть найпотужніше технічне обладнання.

“Найближчі 5 діб, все, що можуть сказати синоптики більш-менш точно, з вірогідністю 70-90%, якщо далі є розрахунки на 10 на 15 діб, і навіть на місяць – вірогідність їх справджування дуже мала”, – каже заступник начальника відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня.

Біоенергетики радять, треба вірити лише у позитивні прогнози. Інакше – можна “накликати біду”.

“Чим більше ми будемо говорити про позитив, цю позитивну енергетику, ми, люди, будемо випромінювати в навколишнє середовище, тому що ми дуже пов’язані з нашою природою і з загальною енергетикою Землі, тому всі ці почуття, всі ці слова, які ми говоримо, вони обов’язково якимось чином пов’язані з тим, що відбувається навколо нас в природі”, – вважає біоенерготерапевт Аліна Войтенко.

Втім, зміни активності Місяця і дійсно можуть впливати на психічний стан людини, кажуть фахівці. Наприклад, коли він уповні, людина більш гостро реагує на стрес та негатив. Тоді, кажуть, і дійсно варто бути обережнішими.

За матеріалами Новини 24

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.