Новини України. 4 січня. У Вінницькій в’язниці 12 небезпечних злочинців стали послушниками монастиря, розташованого на території режимного об’екта.

Їх ранок починається з 40 поклонів і молитви

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Вінницькій області. Згідно з повідомленням, ще 2 послушника здійснили постриг і стали ченцями.

Засуджений Андрій Чистяков дав обітницю служити Богу після 8 років відбування покарання, і вже рік є монахом з новим ім’ям Мойсей. Його ранок починається з 40 поклонів і молитви.

«Духовний досвід приходить, якщо ми по 6-8 годин займаємося, читаємо святих отців. Я їх читаю близько 10 років. І стільки часу, скільки ми тут сидимо, я б напевно ніколи не мав, навіть у монастирі», – сказав довічно ув’язнений у в’язницю Чистяков. У монастирі при вінницькій в’язниці все, як і у відкритому чоловічому монастирі. Єдине, що священикам доводиться відвідувати своїх підопічних 4 рази на рік.

Засуджені, які стали послушниками і ченцями, в скоєному каються, але вирок не оскаржать. Але через 20 років ув’язнені мають шанс просити помилування.

«Тобто, якщо він жалкує про те, що сталося, дійсно, який би він спосіб життя не вів до того, як він став православним, ніякої спосіб життя не може бути перешкодою для того, щоб прийняти його в чернецтво», – сказав єпископ Тихон Васильківський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.