Новини світу. 16 грудня. Відео. 18-річна Джоті Амдже, чий зріст становить 62,8 сантиметра, увійшла до Книги рекордів Гіннесса як найкрихітніша жінка на Землі.

Ріст Джоті складає всього 62,8 сантиметра

Представники Книги рекордів Гіннесса прибули в індійський штат Нагпур для того, щоб виміряти Джоті Амдже і зафіксувати новий світовий рекорд в категорії «найменша жінка».

Зріст Джоті складає всього 62,8 сантиметра, що на сім сантиметрів менше, ніж у попередньої власниці титулу – 22-річної американки Бріджетт Джордан.

Джоті Амдже, якій виповнилося 18 років у цю п’ятницю, 16 грудня, раніше вважалася найменшим підлітком на Землі. Однак, досягнувши повноліття, крихітка змогла претендувати на нове звання.

За даними лікарів, крихітна індіанка виросла всього на 1 сантиметр за останні два роки і більше не збільшиться в розмірах. Дівчинка страждає формою карликовостіахондроплазією.

“Це було моєю мрією: стати найменшою жінкою в світі. У 18 я вже не вважаюся підлітком, а значить, можу отримати новий титул”, – розповіла схвильована Джоті.

Незважаючи на свій стан, дівчина наполягає на тому, щоб до неї ставилися як до будь-якої іншої людини.

Своїм покликанням в житті Джоті вибрала акторську професію. У наступному році вона візьме участь у зйомках двох фільмів в Боллівуді.

ВІДЕО

 


За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.