Новини України. 15 грудня. Мешканці Львова вважають, що в умовах необхідності реформ в Україні ситуацію на краще могли б змінити такі політики як лідер ОУН Степан Бандера, прем’єр Великобританії Маргерет Тетчер і лідер СРСР Йосип Сталін.

Бандера міг би змінити ситуацію в Україні

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Як свідчать результати опитування, проведеного фондом “Громадська думка” у листопаді-грудні 2011 року, краще всіх з таким завданням, на думку львів’ян, міг би впоратися Бандера – так вважають 20,5% респондентів. 11,25% учасників опитування вважають, що реформування в суспільстві найкраще провела б Тетчер, а 10,75% – Сталін.

Із сучасних українських політиків в цьому рейтингу найбільше набрав екс-президент України Леонід Кучма – 3,5%, але його обійшли білоруський президент Олександр Лукашенко – 7,5%, президент Грузії Михайло Саакашвілі – 7,25% і прем’єр-міністр РФ Володимир Путін – 4,75% респондентів.

Серед проблем, які найбільше хвилюють мешканців Львова, 74% респондентів на перше місце поставили зростання цін та інфляцію. 56% сказали, що найбільше їх хвилюють бідність, низькі зарплати і пенсії, а майже 30% вказали на безробіття і проблеми при пошуку роботи.

Опитування проводилося з 10 листопада по 10 грудня. Його учасниками стали 400 осіб від 18 років і старше. Метод збору інформації – стандартизоване інтерв’ю “face to face”. Похибка репрезентативності – 2,8%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.