Новини політики. 29 грудня. Пресу звинувачують у підміні понять і пересмикування інформації Держстату.

Азаров не говорив про "різке" зростання - Кабмін

“Жовта преса” перекручує заяви прем’єра Миколи Азарова, зокрема, щодо зростання купівельної спроможності українців, заявили у секретаріаті Кабміну.

“Прем’єр-міністр не говорив про “різке” зростання, і в цьому можна переконатись, звернувшись до стенограм його публічних виступів. Натомість Микола Азаров заявляв, що політика уряду веде до зростання купівельної спроможності громадян. І це правда”, – йдеться у заяві Кабміну.

За словами представників секретаріату, “жовта преса” вдається до підміни понять і пересмикування інформації Держстату про структуру витрат населення”.

“Так, недобросовісні опоненти посилаються на дані обстеження домогосподарств за 1 півріччя 2011 року, хоча наразі вже кінець року. По-перше, природно, що прем’єр-міністр використовує найсвіжіші оперативні дані, які є в його розпорядженні. І вони однозначно свідчать про активізацію споживчих витрат”, – сказано у заяві.

Нагадаємо, раніше Азаров заявив про різке зростання споживання українцями м’яса, овочів, а також про масові походи українців до музеїв і театрів. При цьому дані очільника уряду розійшлися з даними офіційної статистики.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.